Naujienos

naujienos
UAB "Milsa" įmonių grupės 24-oji darbo kultūros apžiūra "AUGAM"
Kiekvienais metais Milsa grupių įmonės yra vertinamos darbo kultūros apžiūroje "AUGAM", kurios tikslas yra ne tik skatinti bendroves ir jų vadovus siekti aukštų darbo rezultatų, gaminti ir realizuoti tik kokybišką produkciją, bet ir pavyzdingai tvarkyti aplinką, darbo vietas, sudaryti sąlygas...
Apsilankymas AB "Klovainių skalda"
LR Susisiekimo ministras Marius Skuodis kartu su savo komanda ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius bei Pakruojo r. savivaldybės meras Saulius Margis penktadienį lankėsi AB „Klovainių skalda“.
Pranešimas dėl granito skaldos tiekimo
Informuojame, kad dėl 2022-02-24 prasidėjusio karinio konflikto Ukrainos teritorijoje ir jame dalyvaujant Baltarusijai, UAB „Milsa“ priėmė sprendimą nutraukti bendradarbiavimą su Baltarusijos granito žaliavos tiekėjais ir stabdo granito žaliavos bei produkcijos tiekimą.
Kalnakasių profesinės šventės apdovanojimai
Lietuvos karjerų asociacijos ir Lietuvos geologijos tarnybos rengiamoje kalnakasių profesinėje šventėje nominuojami labiausiai pasižymėję specialistai bei įmonės.Šiais metais šventėje įteiktas apdovanojimas Milsa grupės įmonei ir net trys apdovanojimai Milsa grupės įmonių darbuotojams.
Milsa grupė - Lietuvos karjerų asociacijos narė
Be galo smagu pranešti, kad Milsa grupė tapo Lietuvos karjerų asociacijos nare. Ši asociacija vienija kasybos sektoriaus įmones, padeda puoselėti atsakingo verslo ir efektyvaus bendradarbiavimo principus.
Ponas akmuo prisidėjo prie NC Korys Kneipo tako įrengimo
Geri darbai jungia! Milsa grupei priklausantis prekės ženklas, Ponas akmuo, prisidėjo prie NC Korys Kneipo tako įrengimo savo teikiama produkcija.
Darbų saugos priemonės Milsa grupės gamyklose
Milsa įmonių grupėje darbų sauga yra nr.1, tad visuomet ieškome priemonių stengiantis pagerinti sukurtą saugią ir užtikrintą darbo aplinką mūsų įmonėse.
Milsa įmonių grupės 23-ioji darbo kultūros apžiūra „AUGAM“
"AUGAM" metu yra vertinami Milsa grupės gamybiniai pajėgumai ir efektyvumas, gamybinė kokybė, investicijos ir inovacijos, darbuotojų darbo sąlygos, gamybinių įrengimų, pastatų ir teritorijos būklė, darbų saugos ir aplikosaugos laikymąsis.
2020 m. Milsa įmonių grupės Kalėdų dovana partneriams tapo realybe!
Milsa įmonių grupė kartu su partneriais prisidėjo prie gerovės centro „Pastogė“ bendruomenės kasdienio džiaugsmo!
UAB "Granitinė skalda" - Valstybinės kalbos inspekcijos organizuoto konkurso „30 metų su lietuvių kalba” dalyvė
UAB „Granitinė skalda“ buvo įtraukta į Valstybinės kalbos inspekcijos organizuotą konkursą „30 metų su lietuvių kalba“ kaip įmonė, kuri išlaikė lietuvišką įmonės pavadinimą per visus nepriklausomybės metus.
Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacijos prezidentas – V. Urmonas
Sveikiname Vitolį Urmoną bei džiaugiamės turėdami iniciatyvius, visuomeniškus, prisidedančius prie abipusės vertės kūrimo bei atsakingus kolegas Milsa grupėje.
Karjeros kelias
Milsa įmonių grupės kolektyvas nuoširdžiai dėkoja UAB "Granitas" buvusiam generaliniam direktoriui Arijui Korkuzui už išskirtinį indėlį į Milsa įmonių grupę.
Dovana – meno kūrinys
Milsa įmonių grupės kartu su partneriais ir klientais padovanos meno kūrinį vaikų gerovės centrui.
Verslo lyderių reitinge - šuolis į viršų
UAB Milsa pateko tarp laureatų „Lietuvos verslo lyderių 500“ rinkimuose ir pagerino savo praėjusių metų pozicijas.
„Sėkmingai dirbančios įmonės“ titulas pelnytas trečius metus iš eilės
Trečius metus iš eilės „Sėkmingai dirbančios įmonės“ apdovanojimas Lietuvos pramonininkų konfederacijos rinkimuose atiteko Milsa įmonių grupei.
„Klovainių skaldos“ parama - Rozalimo vaikų gerovei
AB „Klovainių skalda“ prisidėjo vaikų žaidimo aikštelės Rozalimo darželyje (Pakruojo rajone) įrengimo.
Milsa įmonių grupės Darbo kultūros apžiūra "AUGAM"
2020 08 25-26 dienomis įvyko 22-oji Milsa grupė Darbo kultūros apžiūra "Augam", kurios metu aplankytos 3 gamyklos ir išaiškinti laimėtojai
„Granitinė skalda“ modernizuoja gamybos procesą
UAB „Granitinė skalda“ pradėjo gamybos proceso atnaujinimo projektą, po kurio planuoja tapti moderniausia granito skaldos gamykla Lietuvoje.
AB „Klovainių skalda“ investavo į naują įrangą
AB „Klovainių skalda“ atsinaujino savo gamyklos širdį
„Milsa grupė“ prisidės prie jaunos lenktynių komandos starto
Neseniai į ralio varžybas gamyklos teritorijoje pakvietusi „Milsa grupė“ prisidės ir prie jaunos lenktynių komandos augimo.
UAB "Granitas" gaudė sportinių atumobilių varikliai
Milsa grupė priklausančioje UAB „Granitas“ liepos 4 d. buvo daug adrenalino ir gaudžiančių motorų – čia vyko automobilių ralio varžybos „Kaunas-2020“, kurios buvo ir 2020 metų Lietuvos automobilių mini ralio čempionato II etapo dalimi.
Skaldos gamyba ir prekyba karantino metu
Skaldos gamyba Milsa įmonių grupės gamyklose vyksta pilnu pajėgumu bei laikantis visų saugumo reikalavimų, o mūsų prekybos skyriaus kolegos ir toliau bus pasiekiami telefonu, el. paštu ar video skambučiais.
165 metai kartu - Milsa įmonių grupės jubiliejinis renginys
Toks renginio pavadinimas neatsitiktinis, o reiškiantis labai ilgą istoriją kartu. „Milsa“ įmonių grupės bendrovėms 2019-2020 metai jubiliejiniai: UAB „Granitas” mini 60 metų, UAB „Granitinė skalda“ – 55 metų, AB „Klovainių skalda“ – 50 metų jubiliejus.
Milsa įmonių grupė apdovanota Lietuvos metų gaminio aukso medaliu 2019
Šių metų gruodžio 12 d. Lietuvos pramoninkų konfederacija apdovanojo Milsa įmonių grupę „Lietuvos metų gaminiu 2019” ir skyrė aukso medalį užbetoniniams keliams skirtas granito skaldas fr. 2-8 mm, fr. 8-16 mm. ir fr. 16-22 mm. .
Antrus metus iš eilės - „Sėkmingai dirbančios įmonės“ įvertinimas Milsa įmonių grupei!
Antrus metus iš eilės Lietuvos pramoninkų konfederacija „Milsa“ įmonių grupę paskelbė „Sėkmingai dirbančios įmonės” nominacijos laureate vidutinių įmonių grupėje.
Didysis įmonių grupės MILSA pranašumas – sinerginis veikimas, kuriantis pridėtinę vertę įmonėms ir klientams
Danielius Makulavičius, bendrovės „Milsa“ įkūrėjas, sako, kad 1995–2003 m. įsigyti „Granito“, „Granitinės skaldos“ ir „Klovainių skaldos“ kontrolinius akcijų paketus buvo logiškas sprendimas. Įmones siejo ir panaši veikla – granito ir dolomito skaldos gamyba, ir tie patys klientai. Danieliaus...
UAB „Milsa“ generalinis direktorius Mantas Makulavičius - Jaunasis metų CEO
2019 m. spalio 23 d. metinės konferencijos „Verslas 2020“ metu buvo apdovanoti Verslo žinių projekto „Metų CEO“ nugalėtojai. „Verslo žinios“ devintą kartą rinko Metų CEO. Šiais metais be „Metų CEO“ buvo apdovanotas „Jaunasis Metų CEO“ bei daugiausia portalo vz.lt skaitytojų simpatijų pelnęs...
„Milsa“ įmonių grupės patirtis: skirtumai Lietuvos ir Lenkijos keliuose
Viena stambiausių granito ir dolomito skaldos gamintoja bei pardavėja Lietuvoje, „Milsa“ įmonių grupė, skelbia apie dar vienus sėkmingus metus. Savalaikiai strateginiai sprendimai ir tikslingai nukreiptos investicijos leido įmonių grupei suvaldyti augančius kaštus, išlaikyti stabilias kainas ir...
„LG CARGO“ pasirašė susitarimą su „Milsa“: veš iki 2 mln. tonų skaldos kasmet
Strateginiai partneriai - viena stambiausių skaldos gamintojų ir tiekėjų Lietuvoje UAB „Milsa“ ir AB „LG Cargo“ pasirašė ilgalaikio bendradarbiavimo susitarimą; per 3 metų laikotarpį planuojama geležinkelių transportu pervežti iki 2 mln. tonų skaldos kasmet.
Milsa įmonių grupės sporto šventė 2019
Dar viena ilgametė Milsa įmonių grupė tradicija. Jau 15 metų organizuojama sporto šventė, kuri šiemet vyko liepos 12 d. Jonaitiškių dvare, Radviliškio r.
Milsos grupės technologijų diena 2019
Milsa įmonių grupė 2019 m. liepos 4 d. AB "Klovainių skalda" karjere organizavo tradicinį renginį "Milsos grupės technologijų diena 2019"! Renginyje dalyvavo didžiausių Lietuvos kelių, tiltų ir geležinkelių statybos įmonių, betono ir gelžbetonio gaminių gamintojų, statybų bendrovių atstovai.
„Milsos“ sėkmės receptas: kaip augant kaštams didinti pajamas
Viena stambiausių granito ir dolomito skaldos gamintojų bei pardavėjų Lietuvoje „Milsa“ įmonių grupė ketvirtus metus iš eilės skaičiuoja augimą. Kainoms kylant ieškoma logistikos sprendimų, investuojama į technologijas bei pardavimus.
Strateginiai pokyčiai, augančios investicijos ir reikšmingas įvertinimas
Metams baigiantis Lietuvos pramonininkų konfederacija paskelbė nominacijos „Sėkmingai dirbanti įmonė“ laureatus. Jų tarpe viena stambiausių Lietuvoje granito ir dolomito skaldos gamintoja „Milsa“ įmonių grupė. Apdovanojimas skirtas įvertinus gaminamos, parduodamos produkcijos apimtis, pelningumą,...