Naujiena

„Sėkmingai dirbančios įmonės“ titulas pelnytas trečius metus iš eilės

2020 12 18

Trečius metus iš eilės „Sėkmingai dirbančios įmonės“ apdovanojimas Lietuvos pramonininkų konfederacijos rinkimuose atiteko Milsa įmonių grupei.

21 kartą LPK surengtame konkurse Milsa įmonių grupė pelnė apdovanojimą tarp didelių įmonių.

„Sėkmingai dirbančios įmonės“ vertinamos pagal produkcijos ir paslaugų apimtis, pelną, investicijas į gamybą ir eksporto apimtis.

Taip pat atsižvelgiama į darbuotojų skaičiaus pokytį įmonėje, ar steigiamos naujos darbo vietos, koks vidutinis mėnesinis darbuotojų atlyginimas, kokių kokybės standartų laikomasi bei kaip gerinamos darbo sąlygos.

LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius džiaugiasi, kad įmonės sugebėjo dirbti pelningai, įveikti globalų nuosmukį bei sėkmingai organizuoti savo veiklą.

„Šie metai verslui – didelių išbandymų metai: pasaulinė pandemija, trūkinėjančios tiekimo grandinės, „Brexit“ ir kt. Kad ir kokia sudėtinga situacija būtų, galime džiaugtis daugybe pavyzdžių, kai Lietuvos įmonės atranda būdų tobulinti savo produkciją ir paslaugas, didinti savo konkurencingumą net ir tokiomis įtemptomis sąlygomis, kokias turime šiemet. Tokios įmonės veikia ryžtingai, ieško galimybių, išbando netradicinius metodus, diegia naujas technologijas savo veikloje. Tikiu, kad ilgalaikėje perspektyvoje jos ir toliau plėsis bei stebins Lietuvos ir globalias rinkas“, – cituojamas LPK prezidentas.

lpk.lt