Naujiena

UAB „Milsa“ generalinis direktorius Mantas Makulavičius - Jaunasis metų CEO

2019 10 23

2019 m. spalio 23 d. metinės konferencijos „Verslas 2020“ metu buvo apdovanoti Verslo žinių projekto „Metų CEO“ nugalėtojai.

 „Verslo žinios“ devintą kartą rinko Metų CEO. Šiais metais be „Metų CEO“ buvo apdovanotas „Jaunasis Metų CEO“ bei daugiausia portalo vz.lt skaitytojų simpatijų pelnęs vadovas. Spalio pradžioje susirinkusi VŽ komisija nusprendė, kad Jaunojo metų CEO nominacija (bent 2 metus vadovaujantis pelningai į didžiausių šalies įmonių tūkstantuką patenkančiai bendrovei. Vadovas, kuris sukūrė vertę akcininkams, darbuotojams, visuomenei, jo amžius – iki 35 metų) tapo UAB „Milsa“ generalinis direktorius Mantas Makulavičius. Jis taip pat vadovauja „Milsa“ įmonių grupei, kurią sudaro minėtoji UAB „Milsa“ ir gamybinės įmonės AB „Klovainių skalda“, UAB „Granitinė skalda“ ir UAB „Granitas“. „Verslo žinioms“ vadovas sakė tokio įvertinimo nesitikėjęs, bet žinantis, kad įvertinimas taps papildoma motyvacija visai komandai.

„Širdis ne tik džiaugiasi, bet ir daužosi, – gavęs apdovanojimą pripažino M. Makulavičius. – Tai ypatingai gera žinia visai mūsų organizacijai. Noriu padėkoti vyresniajai verslininkų kartai, jos dėka mes, jaunesni žmonės, galime kurti Lietuvoje. Prezidentė D. Grybauskaitė šiandien pasiuntė puikią žinutę: verslas negali leisti, kad jam liptų  ant galvos. Jaunas verslas gali kurti ne tik Lietuvai, bet ir padaryti daug gero pasauliui. Šitas įvertinimas – ne man vienam, o visai komandai“.


Šaltinis: Verslo žinios. Foto: Verslo žinios
Plačiau: https://www.vz.lt/verslo-valdymas/2019/10/23/verslo-lyderiu-apdovanojimai-isrinktasmetu-ceo#ixzz63B76xHTo