Naujiena

Artūras Laskauskas

2023 10 27

Jau penkerius metus pas mus besidarbuojančio veiklos efektyvinimo projektų vadovo Artūro kelionė „Milsoje“ netiesiogiai prasidėjo dar vaikystėje. Netoli Klovainių augęs Artūras girdėdavo ten vykdomus sprogdinimus, kurie žadino smalsumą ir norą sužinoti, kokie procesai vyksta teritorijoje.

Įstojus į universitetą studijuoti mechanikos inžineriją ir atėjus laikui atlikti praktiką, nuojauta kuždėjo, kad reikia pasirinkti „Klovainių skaldą“. Taip jis atsidūrė tuo metu ten dar veikusiame mechaniniame ceche, o pasibaigus praktikai norėjo ten sugrįžti ir kitą vasarą.

„Pasisekė, nes 2017 metų vasarą buvo jau kita praktika – norėjau išbandyti nebe mechaninį cechą, o pamatyti gilesnius procesus, tad patekau į gamybos cechą. Visi buvo labai draugiški, suteikė daug žinių ir šiltai priėmė, todėl atėjus ketvirtam kursui norėjau darbus tęsti toliau. Taip pradėjau dirbti kitoje „Milsos“ įmonėje „Granitas“ pagalbiniu darbininku“, – pasakoja Artūras.

Po kurio laiko jis tapo technologinės linijos operatoriumi, o vėliau – ir skaldos gamybos pamainos vadovu, turėjusiu savo komandą ir dirbusiu šioje pozicijoje beveik 2 metus. Artūras džiaugiasi, kad „Milsa“ sudaro puikias sąlygas kilti karjeros laiptais, tobulėti ir ieškoti savęs.

„Kol dirbau „Granite“, kiekvieną savaitgalį važiuodavau į gimtinę ir galvodavau, kad būtų gera sugrįžti čia gyventi. Į mano norus buvo atsižvelgta ir su džiaugsmu grįžau į „Klovainių skaldą“, čia dirbu iki šiol“, – sako Artūras.

Pasak jo, iš kolegų yra girdėjęs posakį, kad „jei nori tobulėti, reikia apsilankyti Klovainių karjere, nes ten prasidės tavo karjera“. Artūrui šis posakis tapo realybe, nes praktika „Klovainių skaldoje“ padėjo pamatus sėkmingam karjeros keliui!