Naujiena

„Klovainių skaldos“ parama - Rozalimo vaikų gerovei

2020 10 30

Milsa įmonių grupei priklausanti AB „Klovainių skalda“ kaip socialiai atsakinga įmonė rūpinasi ir aplinkos gerinimu vietos bendruomenei. Įmonė prisidėjo vaikų žaidimo aikštelės Rozalimo darželyje (Pakruojo rajone) įrengimo.

Rozalimo darželį lanko 46 miestelio ir aplinkinių gyvenviečių vaikai.

Prieš kurį laiką darželyje išardžius senus ir nesaugius žaidimų įrenginius, vaikams liko tik bėgioti kieme, neturint jaukios žaidimo erdvės.

„Stengiamasi, kad vaikai kuo daugiau būtų lauke, tačiau tuo pačiu kieme nelabai buvo ką veikti. Čia labai padėjo mūsų rajono akcinės bendrovės“, - sakė Pakruojo rajono meras Saulius Margis.

Jis dėkojo AB „Klovainių skalda“ ir jos vadovui Vitaliui Urmonui. Įmonės skirta parama padėjo prie darželio atsirasti naujiems žaidimų įrenginiams.

Iki tol kieme buvo supynės, karuselė ir sūpuoklės, o su minėta parama vaikų erdvę papildė stambūs žaidimų įrenginiai – traukinukas, žaidimų aikštelė ir kliūčių ruožas.

Prieš įsigyjant naujus įrenginius, darželio kolektyvas konsultavosi su specialistais, atsižvelgė į skirtingą vaikų amžių. Be to, pastačius naujus įrenginius, iš dalies pavyko ir sutvarkyti seną kiemą – išardyta susidėvėjusi buvusios krepšinio aikštelės danga, atvežta smėlio, ir vaikai jau antrą savaitę turi kur dūkti – karstytis, suptis, čiuožti.

AB „Klovainių skalda“ vadovaujasi principais, kurie remiasi skaidria ir tolerantiška verslo praktika, saugia ir ekologiškai švaria aplinka. Diegiami kokybės ir veiklos standartai, kurie yra įgyvendinami kasdienėje veikloje. Bendrovė nuolat prisideda prie socialinės aplinkos gerinimo, skatina darbuotojų sąmoningumą.

Nuotraukose: Nauji žaidimų įrenginiai ir svečiams, tarp jų - Pakruojo rajono merui S. Margiui ir AB „Klovainių skalda“ vadovui V. Urmonui (pirmoje nuotraukoje - pirmas iš dešinės) ir kitiems svečiams pristatė Rozalimo mokyklos vadovai.