Naujiena

„Milsa grupė“ prisidės prie jaunos lenktynių komandos starto

2020 07 10

„Milsa grupė“ pradėjo partnerystę su Kauno technikos kolegijos lenktynių komanda „KTK Racing division“. Tai vienintelė profesionali lenktynių komanda Lietuvoje, kurios sudėtyje – studentai.

Dideles ambicijas turinti komanda aktyviai dalyvauja žiedinėse lenktynėse Lietuvoje, Baltijos šalyse, dalyvauja ir organizuoja įvairius socialinius projektus, yra sukūrusi automobilių sporto akademiją moksleiviams. Studentai atstovauja Kauno technikos kolegijai, kuri ruošia ir statybų, kelių inžinerijos specialistus.

„Keliai ir statybos – mums artimos sritys, bet galvojame ne tik apie šiuos dalykus. Mums svarbi socialinė atsakomybė. Žinome, kad sportas atlieka reikšmingą funkciją, ir norime prie to prisidėti. Malonu, jog yra entuziastingo ir ambicingo jaunimo, kurie ne tik mokosi, su užsidegimu siekia savo sportinių tikslų, bet ir prisideda prie jaunosios kartos užimtumo. Džiaugiamės bendradarbiavimo pradžia ir linkime jiems pergalių ir mokslo, ir sporto, ir kitose veiklose“, - sakė „Milsa grupės“ vadovas Mantas Makulavičius.

„KTK Racing division“ liepos 18 d. dalyvaus didžiausiame automobilių sporto renginyje Baltijos šalyse – XXI „Aurum 1006 km“ lenktynėse Palangoje.