Naujiena

Rimantas Žiliukas

2024 02 27

Įmonių grupėje „Milsa“ turime ir tokių kolegų, kurie čia darbuojasi ne vieną dešimtmetį! Itin juos vertiname – tai įrodymas, kad sukūrėme tokią darbo aplinką, kurioje specialistai jaučiasi gerai ir gali save realizuoti. Vienas iš jų – Rimantas, įmonėje „Granitas“ jau 25 metus užimantis elektriko pareigas, o šiemet dar ir gavęs „Metų darbuotojo“ apdovanojimą.
Rimantas pasakoja, kad į „Granitą“ prieš 25 metus atėjo dirbti iš laivyno – anksčiau darbavosi šešių kolegų komandoje, o šiandien vienas spėja suktis tarp įmonės padalinių Vilniuje ir Kaune. Jis sako, kad labai džiaugiasi „Granito“ kolegomis ir vadovais, tad apie visus darbo metus gali atsiliepti tik gerai.
„Čia turime tvirtą kolektyvą – visi sutariame puikiai, vadovai taip pat geri, o tai yra svarbiausias dalykas. Dažnai juokiuosi, kad energetikų blogų turbūt nebūna – visur, kur esu dirbęs, nesutikau blogų žmonių“, – pasakoja Rimantas.
Jauniems specialistams jis pataria nebijoti darbo, naujovių ir tikėti savimi, nes neįmanomų dalykų nėra – tereikia jiems skirti pakankamai laiko.