Naujiena

Irena Garbačiauskienė

2024 04 19

Susipažinkite su Irena! Tai žmogus, kuriam įmonių grupėje „Milsa“ pro akis nepraslysta jokie skaičiai, o nardyti apskaitos lentelėse – vienas malonumas. Vyriausioji buhalterė čia darbuojasi jau 36 metus.
Nors čia dirba ilgai, Irena sako, kad nieko keisti nežada, nes darbas jai patinka, turi puikius kolegas ir nuolat atsiranda galimybių tobulinti savo žinias ir išmokti naujų dalykų.
„Nuo tada, kai pradėjau dirbti, kolegų ratas, aišku, pasikeitė. Kažkada buvau pati jauniausia, o dabar beveik pati vyriausia! Iš arti galiu matyti įmonės augimą, modernizavimą. Iš pat pradžių dar skaičiavome skaitliukais arba skaičiavimo mašinėlėmis – gerai pamenu, kai atvežė pirmą kompiuterį ir išmokę juo naudotis supratome, kaip tai gali palengvinti darbą“, – pasakoja Irena.
Specialistė džiaugiasi, kad įmonių grupėje puoselėjamos tradicijos, stiprinančios komandos ryšį ir leidžiančios vieni kitus geriau pažinti ne tik darbo aplinkoje.
„Antrus metus organizuojame pavasarinę konferenciją, kur vyksta administracijai skirti mokymai, o įsimintiniausia šių metų išvyka buvo kelionė į Maltą, kur skrido kolegos iš visos įmonių grupės. Visiems ten labai patiko, darbuotojai jautėsi įvertinti“, – įspūdžiais dalinasi vyr. buhalterė.