Naujiena

Sandra Paužaitė

2023 11 23

Susipažinkite su mūsų įmonių grupės personalo vadove Sandra, kuri „Milsoje“ darbuojasi jau daugiau nei 3 metus. Čia ji atsakinga už visų „Milsa grupė“ įmonių personalo valdymo politiką ir organizacinę kultūrą – talentų valdymo sistemą, įvairiausius tyrimus, saugias ir tinkamas darbo sąlygas, darbuotojus suartinančias šventes bei tradicijas ir, kaip sako ji pati, už tai, kad kiekvienas žmogus „Milsoje“ turėtų galimybę save realizuoti, išpildyti savo kompetencijų ribas ir augti.
„Esu įgijusi psichologijos bakalaurą ir verslo psichologijos magistrą, šiuo metu studijuoju psichoterapiją, tad aktyviai gilinu žinias, visada ieškau geriausių sprendimų, tinkančių būtent mūsų organizacijai. Mes dalykus darome savaip ir savu tempu, prisitaikome prie savo darbų, bet tai yra kelias, kuriuo mes einame, ir mums gerai sekasi“, – pasakoja Sandra.
Pirmas Sandros susidūrimas su „Milsa“ įvyko dirbant konsultaciniame versle, kur per 10 metų ji turėjo daugybę klientų iš įvairių gamybinių organizacijų – tuo metu ji atliko „Milsa“ įmonių grupės mikroklimato tyrimą. Po sėkmingo bendradarbiavimo ir įmonės iniciatyvumo kviečiant į komandą, Sandra sutiko prisijungti kaip personalo vadovė.
„Pagrindinė priežastis, dėl kurios sutikau su pasiūlymu, buvo žmonės. Tai vadovų komanda, su kuria jau buvau pažįstama iš anksčiau ir puikūs darbuotojai, su kuriais susipažinusi supratau – čia yra nepaprastai gera atmosfera, dirba nuoširdūs ir protingi žmonės. „Milsoje“ labai rūpinamasi kiekvienu darbuotoju, jo tobulėjimu ir savijauta. Stengiamės visada palaikyti darbuotojus, nes suprantame, kad jie yra svarbiausia įmonės dalis“, – sako Sandra.
Ji pasakoja, kad nuo pat pirmos darbo dienos visi kolegos ją priėmė labai šiltai ir visai nesvarbu, į kurią įmonę atvyksta – žmonės pasitinka draugiškai ir yra pasiruošę padėti.
„Per šiuos darbo metus nei karto nesusidūriau su priešiškumu ar apkalbomis, čia visas problemas ir nesklandumus sprendžiame tiesiai, jokie sprendimai nepriimami už akių“, – sako Sandra.