Naujiena

Milsos grupės technologijų diena 2019

2019 07 05

Liepos pradžioje Klovainių miestelis Pakruojo rajone griaudėjo nuo sprogimų ir motorų gaudesio. Ir tai ne įprasta diena bene didžiausioje šalies dolomito skaldos gamykloje – šį kartą bendrovėje „Klovainių skalda“ vyko tradicinis „Milsa“ įmonių grupės renginys „Technologijų diena“.

Statybų sektoriuje dirbančių specialistų tarpe gerai žinomas ir vertinamas renginys prasidėjo seminaru, kur su rinkos tendencijomis ir naujovėmis supažindino Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas, LAKD transporto infrastruktūros stebėsenos ir inovacijų skyriaus vadovas Evaldas Petrikas.

Renginio šeimininkai, „Milsa“ įmonių grupės atstovai, dalinosi savo patirtimi ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėje Lenkijoje.

„Kokybė – vienas svarbiausių konkurencinių pranašumu tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Tačiau labai svarbu ir nepamiršti užtikrinti optimalią kainą mūsų klientams. O mūsų patirtis rodo, kad veiklos efektyvumas tiesiogiai priklausomo nuo investicijų“, – sakė „Milsa“ įmonių grupės vadovas Mantas Makulavičius ir pabrėžė, jog vien pernai į technologinį atsinaujinimą bei naują įrangą keturios įmonių grupei priklausančios bendrovės investavo apie ~3 mln. eurų. 

Su kai kuriais naujausiais „Milsa“ įmonių grupės pirkiniais galėjo susipažinti ir „Technologijų dienos“ dalyviai. Vieni naujausių bendrovės „Klovainių skalda“ gamykloje esantys įrenginiai – tai „Sandvik“ mobilus trupintuvas, „Belaz“ karjeriniai savivarčiai, naujieji frontaliniai krautuvai ir ekskavatoriai, neseniai paleista smulkių skaldų gamybos linija. Taip pat buvo supažindinti su ankščiau pastatytomis dolomito mišinių gamybos ir granito skaldos gamybos linijomis. Investicijos neaplenkė ir naujai įrengtos akredituotos laboratorijos.

Beje, ekskursijos metu seminaro dalyviai turėjo galimybę gyvai stebėti įspūdingai atrodantį dolomito akmens sprogdinimą, o „Technologijų dieną“ vainikavo bagių lenktynės karjere.

„Milsa“ įmonių grupė – viena stambiausių granito ir dolomito skaldos gamintoja Lietuvoje.

Įmonių grupę sudaro 4 bendrovės: didmeniniai dolomito ir granito skaldos pardavimai sutelkti UAB „Milsa“, o gamyba sukoncentruota gamybinėse grupės įmonėse AB „Klovainių skalda“ UAB „Granitinė skalda“ ir UAB „Granitas“.