Naujiena

Vertybės kuriomis vadovaujamės dirbdami "Milsa grupėje"

2023 11 20

„Milsa grupėje“ vadovaujamės tvirtomis vertybėmis tiek vykdydami kasdienius darbus, tiek įgyvendindami strateginius įmonių procesus. Kokiais principais gyvename ir darbuojamės? 
√ Kokybė – visa mūsų produkcija yra tikrinama akredituotose laboratorijose, tad užtikriname aukščiausios kokybės standartus ir laikomės visų ES bei Lietuvoje galiojančių reglamentų.
√ Abipusis bendradarbiavimas – tikime, kad kartu galime daugiau. Vieningas komandinis darbas ir sklandi vidinė komunikacija yra mūsų kasdienybės dalis – komandoje atsižvelgiame į kiekvieno darbuotojo poreikius nepriklausomai nuo jo užimamos pozicijos.
√ Atsakomybė ir patikimumas – nuolat ieškome būdų, kaip gamybiniuose procesuose galėtume sumažinti neigiamą poveikį aplinkai ir būti tvaresni. Taip pat remiame Klovainių bendruomenę!
√ Nuolatinis tobulėjimas – sudarome sąlygas darbuotojams plėsti savo kompetencijas, dalyvauti mokymuose ir ieškoti augimo galimybių. Nebijome eksperimentuoti ir klysti, nes suprantame, kad iš klaidų taip pat mokomės ir jos prisideda prie geresnių rezultatų siekimo.
√ Pagarba ir pasitikėjimas – darbuotojai yra svarbiausia mūsų įmonių dalis, be kurios neįvyktų jokie procesai, todėl itin rūpinamės kolegų savijauta darbe. Darbe stengiamės kurti tokią atmosferą, kurioje kiekvienas jaustųsi savas ir priimtas