Kontaktai


Milsa

Rekvizitai

UAB „Milsa“
Įmonės kodas: 133088980
PVM kodas: LT330889811

Adresas

Elektrėnų g. 16 
LT-51205 Kaunas, Lietuva 
Tel. +370 37 35 23 65 
info@milsa.lt

Banko sąskaita

A.s. LT417044060002842236
AB SEB bankas. Banko kodas 70440



Linas Rudzevičius
Pardavimų projektų vadovas
Tel. nr. +370 37 457706
Mob. tel. +370 686 50820
El. paštas: l.rudzevicius@milsa.lt
Tomas Abukaitis
Pardavimų projektų vadovas
Tel. nr. +370 37 457706
Mob. tel. +370 616 47232
El. paštas: t.abukaitis@milsa.lt
Danielius Šėža
Vidurio regiono pardavimų vadovas
Tel. nr. +370 37 457706
Mob. tel. +370 682 97196
El. paštas: d.seza@milsa.lt
Darius Strumskys
Rytų regiono pardavimų vadovas
Tel. nr. +370 37 457706
Mob. tel. +370 687 77411
El. paštas: d.strumskys@milsa.lt
Gintautas Kiela
Šiaurės ir vakarų regionų pardavimų vadovas
Tel. nr. +370 37 457706
Mob. tel. +370 615 35955
El. paštas: g.kiela@milsa.lt
Rimvydas Valys
Pervežimų geležinkeliais vadovas
Tel. nr. +370 37 457706
Mob. tel. +370 61877849
El. paštas: r.valys@milsa.lt
Gediminas Rudzevičius
Pirkimų ir eksporto vadovas
Tel. nr. +370 37 457706
Mob. tel. +370 686 58113
El. paštas: g.rudzevicius@milsa.lt
Ruslan Pilžis
Komercijos direktorius
Tel. nr. +370 37 457706
Mob. tel. +370 687 81732
El. paštas: r.pilzis@milsa.lt
Kipras Šukys
Technologinės įrangos produktų grupės vadovas
Tel. nr. +370 37 352041
Mob. tel. +370 626 39802
El. paštas: k.sukys@milsa.lt
Viktoras Žilinas
Technikos direktorius
Tel. nr. +370 37 456530
Mob. tel. +370 687 88343
El. paštas: v.zilinas@milsa.lt
Mantas Makulavičius
Generalinis direktorius
Tel. nr. +370 37 352365
Mob. tel. +370 618 77850
El. paštas: m.makulavicius@milsa.lt

Klovainių skalda

Rekvizitai

AB "Klovainių skalda"
Įmonės kodas 167901031
PVM mokėtojo kodas LT679010314

Adresas

Gamyklos g. 2, Beržinių k., 83209 Pakruojo pšt., Pakruojo r. sav.
Tel. (8 421)  44 574
El. p. info@klovainiuskalda.lt

Banko sąskaita

A. s. LT16 4010 0456 0004 0275
Luminor Bank AS



Nerijus Vitkus
Realizacijos ir pirkimų padalinio vadovas (kreiptis dėl mažmeninių skaldos pardavimų)
Mob. tel. +370 696 50684
El. paštas: n.vitkus@klovainiuskalda.lt
Kristina Jankauskienė
Administratorė-personalo vadybininkė
Tel. nr. +370 421 44574
El. paštas: info@klovainiuskalda.lt
Imantas Kuncevičius
Projektų ir inovacijų direktorius
Mob. tel. +370 680 39751
El. paštas: i.kuncevicius@klovainiuskalda.lt
Gediminas Mozūras
Gamybos direktorius
Mob. tel. +370 620 17220
El. paštas: g.mozuras@klovainiuskalda.lt
Vitolis Urmonas
Generalinis direktorius
Mob. tel. +370 686 44534
El. paštas: v.urmonas@klovainiuskalda.lt

Granitas

Rekvizitai

UAB "Granitas"
Įmonės kodas: 132084071
PVM kodas: LT320840716

Adresas

Elektrėnų g. 16, LT-51205, Kaunas
Tel. +370 37 350304 
granitas@granitas.lt

Banko sąskaita

A. s. LT117044060002845880
AB SEB bankas. Banko kodas 70440



Agnė Stankevičienė
Administratorė
Tel. nr. +370 37 350304
Mob. tel. +370 620 62211
El. paštas: granitas@granitas.lt
Martynas Senkus
Gamybos direktorius
Mob. tel. +370 612 64303
El. paštas: m.senkus@granitas.lt
Arijus Korkuzas
Generalinis direktorius
Tel. nr. +370 37 350280
Mob. tel. +370 686 48951
El. paštas: a.korkuzas@granitas.lt

Granitinė skalda

Rekvizitai

UAB "Granitinė skalda"
Įmonės kodas: 120090821
PVM kodas: LT200908219

Adresas

Granito g. 2, LT-02241, Vilnius
Tel. +370 5 2640360
info@granitineskalda.lt

Banko sąskaita

A.s. LT127044060000306596
AB SEB bankas. Banko kodas 70440



Rūta Maldutytė
Administratorė
Tel. nr. +370 5 2640360
Mob. tel. +370 610 41524
El. paštas: info@granitineskalda.lt
Laimonas Stumbras
Gamybos direktorius
Mob. tel. +370 616 30780
El. paštas: l.stumbras@granitineskalda.lt
Matas Bulevičius
Generalinis direktorius
Mob. tel. +370 650 60761
El. paštas: m.bulevicius@granitineskalda.lt