Naujiena

UAB "Granitas" gaudė sportinių atumobilių varikliai

2020 07 07

Milsa grupė priklausančioje UAB „Granitas“ liepos 4 d. buvo daug adrenalino ir gaudžiančių motorų – čia vyko automobilių ralio varžybos „Kaunas-2020“, kurios buvo ir 2020 metų Lietuvos automobilių mini ralio čempionato II etapo dalimi.

Pirmą kartą Milsa grupė istorijoje teko priimti tokį automobilių sporto renginį: „džiaugiamės automobilio ralio „Kaunas-2020” organizatorių iniciatyva, vieną iš greičio ruožų organizuoti UAB „Granitas“ teritorijoje. Priimdami šį renginį norėjome prisidėti prie mieste organizuojamų socialinių inciatyvų, parodyti, kad industrinės erdvės gali būti puikiai pritaikomos ir pramoginiams – sportiniams renginiams. Draugystė su auto sportu Milsa grupėje tęsiasi daugiau nei 3 metus, kuomet Milsa grupės darbuotojai pradėjo varžytis tradicinėse kartingų varžybose, ir ši draugystė įgauna pagreitį, apie kurį pranešime artimiausiu laiku“ – teigė Milsa grupė vadovas Mantas Makulavičius.

Lenktynininkai teigiamai įvertino UAB „Granitas“ gamyklos greičio ruožą ir jį įvardijo kaip bene įdomiausią, kur buvo visko – žvyru padengto asfalto, balų, akmenų, žvyro, smėlio, skaldos. Na, ir žinoma, greičio bei labai daug dulkių. Vieni šį greičio ruožą vadino Marsu, o dar kiti lygino su Turkijos ar Akropolio WRC ralio fragmentais. Stebėti čia lekiančius automobilius buvo be galo įdomu.

Apie varžybų organizavimą UAB „Granitas“ gamykloje teigiamai atsiliepė pagrindinis varžybų organizatorius, Všį Kauno autoklubas direktorius Aleksandras Dainys: „kitais metais būtinai norėtumėm grįžti į UAB "Granitas" teritoriją. Ruožas, kaip mes vėliau pavadinome - "vyšnaitė ant torto". Danga puiki, atlaikiusi daugiau kaip 50 automobilių startą, infrastruktūra puiki tiek renginio žiūrovams, tiek dalyviams“