Contacts


Milsa

Rekvizitai

UAB „Milsa“
Įmonės kodas: 133088980
PVM kodas: LT330889811

Adresas

Elektrėnų g. 16 
LT-51205 Kaunas, Lietuva 
Tel. +370 37 35 23 65 
info@milsa.lt

Banko sąskaita

A.s. LT417044060002842236
AB SEB bankas. Banko kodas 70440



Ponas akmuo
Mažmeninė prekyba skalda ir akmens gaminiais
Phone: +370 612 33566 (Kaunas)
Mob. phone: +370 613 56112 (Vilnius)
E-mail: info@ponasakmuo.lt
Vilma Balčienė
Administratorė-personalo vadovė
Phone: +370 37 352365
Mob. phone: +370 663 14399
E-mail: info@milsa.lt
Linas Rudzevičius
Pardavimų projektų vadovas
Phone: +370 37 457706
Mob. phone: +370 686 50820
E-mail: l.rudzevicius@milsa.lt
Tomas Abukaitis
Pardavimų projektų vadovas
Phone: +370 37 457706
Mob. phone: +370 616 47232
E-mail: t.abukaitis@milsa.lt
Danielius Šėža
Vidurio regiono pardavimų vadovas
Phone: +370 37 457706
Mob. phone: +370 682 97196
E-mail: d.seza@milsa.lt
Darius Strumskys
Rytų regiono pardavimų vadovas
Phone: +370 37 457706
Mob. phone: +370 687 77411
E-mail: d.strumskys@milsa.lt
Gintautas Kiela
Šiaurės ir vakarų regionų pardavimų vadovas
Phone: +370 37 457706
Mob. phone: +370 615 35955
E-mail: g.kiela@milsa.lt
Rimvydas Valys
Pervežimų geležinkeliais vadovas
Phone: +370 37 457706
Mob. phone: +370 61877849
E-mail: r.valys@milsa.lt
Gediminas Rudzevičius
Pirkimų ir eksporto vadovas
Phone: +370 37 457706
Mob. phone: +370 686 58113
E-mail: g.rudzevicius@milsa.lt
Ruslan Pilžis
Komercijos direktorius
Phone: +370 37 457706
Mob. phone: +370 687 81732
E-mail: r.pilzis@milsa.lt
Viktoras Žilinas
Technikos direktorius
Phone: +370 37 456530
Mob. phone: +370 687 88343
E-mail: v.zilinas@milsa.lt
Mindaugas Verbickas
Inovacijų ir strateginių projektų vadovas
Phone: +370 37 352365
Mob. phone: +370 652 65237
E-mail: m.verbickas@milsa.lt
Jonas Ridzvanavičius
Vidaus auditorius
Phone: +370 37 352365
Mob. phone: +370 618 56339
E-mail: j.ridzvanavicius@milsa.lt
Tomas Raulušavičius
Vyr. buhalteris
Phone: +370 37 352373
E-mail: buhalterija@milsa.lt
Daiva Garkavenko
Investicinių projektų vadovė
Phone: +370 37 352365
Mob. phone: +370 687 88353
E-mail: d.garkavenko@milsa.lt
Mantas Makulavičius
Generalinis direktorius
Phone: +370 37 352365
Mob. phone: +370 618 77850
E-mail: m.makulavicius@milsa.lt

Klovainių skalda

Rekvizitai

AB "Klovainių skalda"
Įmonės kodas 167901031
PVM mokėtojo kodas LT679010314

Adresas

Gamyklos g. 2, Beržinių k., 83209 Pakruojo pšt., Pakruojo r. sav.
Tel. (8 421)  44 574
El. p. info@klovainiuskalda.lt

Banko sąskaita

A. s. LT16 4010 0456 0004 0275
Luminor Bank AS



Nerijus Vitkus
a:3:{s:2:"lt";s:90:"Realizacijos ir pirkimų padalinio vadovas (kreiptis dėl mažmeninių skaldos pardavimų)";s:2:"en";s:78:"Manager of Sales and Sourcing (contact regarding retail sales of crushed rock)";s:2:"ru";s:178:"Руководитель подразделения реализации
Mob. phone: +370 696 50684
E-mail: n.vitkus@klovainiuskalda.lt
Kristina Jankauskienė
Administratorė-personalo vadybininkė
Phone: +370 421 44574
E-mail: info@klovainiuskalda.lt
Imantas Kuncevičius
Projektų ir inovacijų direktorius
Mob. phone: +370 680 39751
E-mail: i.kuncevicius@klovainiuskalda.lt
Gediminas Mozūras
Gamybos direktorius
Mob. phone: +370 620 17220
E-mail: g.mozuras@klovainiuskalda.lt
Vitolis Urmonas
Generalinis direktorius
Mob. phone: +370 686 44534
E-mail: v.urmonas@klovainiuskalda.lt

Granitas

Rekvizitai

UAB "Granitas"
Įmonės kodas: 132084071
PVM kodas: LT320840716

Adresas

Elektrėnų g. 16, LT-51205, Kaunas
Tel. +370 37 350304 
granitas@granitas.lt

Banko sąskaita

A. s. LT117044060002845880
AB SEB bankas. Banko kodas 70440



Agnė Stankevičienė
Administratorė
Phone: +370 37 350304
Mob. phone: +370 620 62211
E-mail: granitas@granitas.lt
Martynas Senkus
Gamybos direktorius
Mob. phone: +370 612 64303
E-mail: m.senkus@granitas.lt
Arijus Korkuzas
Generalinis direktorius
Phone: +370 37 350280
Mob. phone: +370 686 48951
E-mail: a.korkuzas@granitas.lt

Granitinė skalda

Rekvizitai

UAB "Granitinė skalda"
Įmonės kodas: 120090821
PVM kodas: LT200908219

Adresas

Granito g. 2, LT-02241, Vilnius
Tel. +370 5 2640360
info@granitineskalda.lt

Banko sąskaita

A.s. LT127044060000306596
AB SEB bankas. Banko kodas 70440



Rūta Maldutytė
Administratorė
Phone: +370 5 2640360
Mob. phone: +370 610 41524
E-mail: info@granitineskalda.lt
Laimonas Stumbras
Gamybos direktorius
Mob. phone: +370 616 30780
E-mail: l.stumbras@granitineskalda.lt
Matas Bulevičius
Generalinis direktorius
Mob. phone: +370 650 60761
E-mail: m.bulevicius@granitineskalda.lt